Klientiem

Veidojot savu kompāniju, ir kritiski svarīgi, lai personāla (HR) stratēģija atbilstu jūsu kompānijas biznesa stratēģijai.
Mercuri Urval piedāvā dažādus risinājumus, kas piemēroti tieši jūsu biznesa specifikai, lai uzlabotu sniegumu jūsu organizācijā.

Vairāk par piedāvājumu mūsu klientiem lasiet šeit >>>

 • Jūsu galvenie izaicinājumi

  Kādi ir jūsu kompānijas galvenie izaicinājumi – šobrīd un tuvākajā nākotnē? Mēs ticam, ka lielāko daļu izaicinājumu gan rada, gan atrisina cilvēki.

  Pēc četrām desmitgadēm, ko esam aizvadījuši šai biznesā, mēs joprojām esam ļoti pārliecināti, ka atradīsim un aktivizēsim tieši tos cilvēkus, kuri vislabāk īstenos jūsu stratēģiju.

  Apskatiet galvenos izaicinājumus, kas jāatrisina mūsu klientiem >>>
 • Mūsu risinājumi

  Mercuri Urval savieno jūsu stratēģiju un jūsu cilvēkus, lai izveidotu augstākus darba kvalitātes līmeņus jūsu organizācijā.

  Mēs paaugstinām mūsu klientu biznesa vērtību, izmantojot elastīgus un pārbaudītus risinājumus šādās jomās: Personāla atlase – Talantu vadība – Biznesa transformācija – Augstākā un vidējā līmeņa vadītāji. .

  Vairāk par mūsu risinājumiem lasiet šeit >>>
 • Biznesa jomas

  No mūsu sadarbības jūs varat iegūt ļoti daudz. Mēs esam pārliecināti - lai varētu jums piedāvātu pareizos risinājumus, mums jāsaprot jūsu biznesa scenārijs un vērtību sistēma.

  Vairāk, kā 40 darba gados esam strādājuši un uzkrājuši pieredzi gan ar valsts uzņēmumiem, gan visās lielākajās biznesa jomās.

  Vairāk par biznesa jomām lasiet šeit >>>
 • Jūsu globālais partneris

  Kā dabiski izveidojusies, neatkarīga kompānija, Mercuri Urval Global Client Services nodaļa atbilst visām īpašajām starptautisko klientu vēlmēm. Mūsu biroji atrodas vairāk, kā 25 valstīs visā pasaulē, un katrs no tiem ir sava reģiona centrs. Tādējādi mēs esam tur, kur esat jūs un esam gatavi doties tur, kur esam jums nepieciešami.

  Apskatiet, kādus pakalpojumus jums piedāvājam globāli >>>

Darbs un karjera

Jaunākie darba sludinājumi

Visi darba sludinājumi >