Teenused klientidele

Organisatsiooni kujundamisel on kriitilise tähtsusega viia oma personalistrateegia kooskõlla ettevõtte äristrateegiaga.

Mercuri Urval pakub organisatsiooni tulemuslikkuse tõhustamiseks erinevaid lahendusi, mis on kohandatud teie konkreetsetele vajadustele.

Täpsem teave meie teenuste kohta

 • Teie peamised väljakutsed

  Millised on peamised lahendamist vajavad ülesanded, millega te praegu või lähitulevikus silmitsi seisate? Me usume, et enamik ülesandeid on inimeste püstitatud ja nende poolt ka lahendatavad.

  Pärast neljakümmet tegevusaastat oleme jätkuvalt pühendunud selliste inimeste leidmisele, kes viivad teie strateegia ellu, ning sellele, et anda just neile selleks vajalikud oskused.

  Vaadake, millised on peamised väljakutsed, millele meie klientidel vastata tuleb
 • Meie lahendused

  Mercuri Urval on võimeline seostama teie strateegia töötajatega ja tõstma nii teie organisatsiooni tulemuslikkuse uuele tasemele.

  Anname lisaväärtust oma klientide rahvusvahelisele äritegevusele paindlike ja järeleproovitud lahenduste kaudu, mida sobitame nii äritegevuse globaalsete kui kohalike protsessidega:
  Värbamine – Talendijuhtimine – Muudatused Äritegevuses – Juhid ja juhtimine

  Veel meie lahendustest
 • Ärivaldkonnad

  Saame teid aidata mitmel moel. Oleme veendunud, et tutvumine teie ettevõtte tegevuse ja väärtusahelaga on hädavajalik, et pakkuda teile õigeid lahendusi.

  Olles tegutsenud enam kui 40 aastat, oleme omandanud kogemusi töös kõikide olulisemate ärisektorite ja avaliku sektori organisatsioonidega.

  Lisateave
 • Teie partner kogu maailmas

  Orgaaniliselt kasvanud sõltumatu ettevõttena suudab Mercuri Urvali üleilmne klienditeenuste üksus rahuldada meie rahvusvaheliste klientide vajadused. Oleme esindatud enam kui 25 riigis üle kogu maailma ja kõik meie kontorid on terve regiooni tugipunktiks. Seega, oleme seal, kus olete teie, või tuleme sinna, kus meid vajate.

  Vaadake, mida saame teie heaks teha globaalselt

Töö ja karjäär

Viimati sisestatud tööpakkumised

Veel tööpakkumisi >